Darmowe konsultacje

Kosmetologia rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Nie tylko kobiety marzą o pięknym i młodym wyglądzie – coraz więcej mężczyzn decyduje się na zabiegi, które mają rozwiązać uciążliwe problemy ze skórą. Jak jednak dokonać właściwego wyboru? Co będzie najlepsze dla skóry o konkretnym typie? Dzisiaj nie musisz się głowić – wystarczy zapisać się na darmowe konsultacje, które rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości!

Darmowe konsultacje – warto?

Na konsultacjach ze specjalistą z zakresu kosmetologii można uzyskać wiele istotnych informacji – nie tylko dotyczących zabiegu sprzętem Dermapen. Bardzo ważne jest to, aby dowiedzieć się o wszystkich przeciwwskazaniach do zabiegu, by uniknąć wszelkich możliwych skutków ubocznych. Kosmetolog na darmowych konsultacjach odpowie na wszelkie pytania, doradzi w kwestii wyboru zabiegów i ustali ich liczbę oraz częstotliwość. Wiemy, jak ważna jest pielęgnacja ciała i twarzy, dlatego chcemy pomagać nie tylko w kwestii poprawy wyglądu, ale także w:

  • określaniu problemu ze skórą;
  • poinformowaniu o właściwej domowej pielęgnacji – nie tylko po zabiegu, ale i na co dzień;
  • dostarczeniu informacji dotyczących sprzętów i przebiegu zabiegu;
  • pokierowaniu do dermatologa w przypadku podejrzenia choroby skórnej i szczegółowych
    konsultacji dermatologicznych.

Każdy, kto chce skorzystać z pomocy kosmetologa, może zapisać się na konsultacje, za które nie trzeba płacić ani złotówki!

Jak zapisać się na konsultacje?

Istnieją dwa sposoby zapisu na darmowe konsultacje. Można to zrobić osobiście, przychodząc do naszej placówki albo zadzwonić pod wskazany numer. Grono naszych specjalistów jest liczne, ale też bardzo zajęte, dlatego zapis na konsultacje jest koniecznością. Dzięki temu, że skorzystasz z darmowej konsultacji, możesz mieć pewność, że kosmetolog przeznaczy ci odpowiednią ilość czasu, dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb. Każdy pacjent potrzebuje indywidualnego podejścia – a naszą misją jest pomaganie. Nie tylko w kwestii wyglądu, ale także w tym, co wiąże się ze zdrowiem. Darmowe konsultacje, które są dostępne dla każdego, mają pomóc w wyborze idealnego rozwiązania na problemy, które tylko z pozoru wydają się niemożliwe do rozwiązania.

Dermapen - darmowa konsultacja

Dermapen 3 – czy przed zabiegiem konsultacje są konieczne?

Choć zabieg mezoterapii mikroigłowej jest mało inwazyjny i bezpieczny dla pacjenta, należy przed jego wykonaniem skonsultować się z kosmetologiem, by zminimalizować ryzyko powikłań. Przeciwwskazania to zabiegu to między innymi istniejące rany, nowotwór czy uczulenie na niektóre substancje. Ważne jest to, aby każdorazowo poinformować kosmetologa o zmianach skórnych, powstałych w miejscu zabiegu i o wszelkich wątpliwościach. Czasami zdarza się, że niektóre problemy są bardziej skomplikowane, dlatego należy zaplanować większą liczbę zabiegów, aby się ich pozbyć. Warto korzystać więc z takich inicjatyw, które oferują pomoc specjalisty – sami nie zawsze jesteśmy w stanie ocenić, jaka kuracja będzie dla nas odpowiednia. Najważniejsze dla naszego zespołu jest Wasze zdrowie i komfort, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, abyście opuszczali nasze gabinety usatysfakcjonowani.